Passend Onderwijs Dordrecht logo

Team

Directeur bestuurder + Beleidsmedewerker:

SWV
Dordrecht

Passend Onderwijs

Meer info

SWV Passend Onderwijs Dordrecht
Laan der Verenigde Naties 325
3318 LA Dordrecht

E-mail:
info@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905023

Website:
www.swvdordrecht.nl

Johan
Gadella

Directeur bestuurder

Meer info

E-mail: jgadella@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905023

Tel:
06-5321 3531

Johan is werkzaam als directeur bestuurder voor het Samenwerkingsverband.
Hij werkt van maandag t/m vrijdag.

Hans
Bos

Beleidsmedewerker

Meer info

E-mail:
hbos@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905019

06 2093 8137

Hans werkt als beleidsmedewerker voor zowel het Primair als Voortgezet Onderwijs. Hij werkt op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Secretariaat:

Mariëtte
de Leeuw van Weenen

Management assistent

Meer info

E-mail:
mdeleeuw@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905017

Mariëtte werkt als management assistent voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op woensdag en donderdag (oneven weken) en vrijdag (even weken)

Laura
Pisano

Management assistent

Meer info

E-mail:
lpisano@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905017

Laura werkt als management assistent voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Gedragswetenschappers:

Nikkie
Laros

Psycholoog

Meer info

E-mail:
nlaros@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905028

06-28558260

Nikkie werkt voor de VO scholen. Zij werkt van maandag t/m vrijdag.

Gerda
Maaskant

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
gmaaskant@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905018

06-39274259

Gerda maakt als orthopedagoog deel uit van het Loket. Zij werkt op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Suzan
Kraaijeveld

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
skraaijeveld@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905028
06 4861 1247

Suzan werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op maandag, dinsdag en donderdag om de week op woensdag of vrijdag.

Mick
Wildschut

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
mwildschut@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905026

06-34380422

Mick werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband.

Paula van Wijck
Will

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
pwill@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905026

06-28975494

Paula werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt van maandag t/m donderdag.

Joline
van Zoggel

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
jvanzoggel@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905026

06-38 22 81 07

Joline werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt van maandag t/m donderdag.

Henny
Zervos

Poortwachter EED

Meer info

E-mail:
hzervos@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905019

Henny werkt als poortwachter EED en als loketmedewerker voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op dinsdag en donderdag.

Begeleiders Passend Onderwijs:

Sylvia Brouwer
von Gonzenbach

BPO-er

Meer info

E-mail:
sbrouwervongonzenbach@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558258

Sylvia werkt als BPO-er voor de PO-scholen. Zij werkt van maandag tot en met donderdag.

Karien
van den Houten

BPO-er

Meer info

E-mail:
kvandenhouten@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28661866

Karien werkt als BPO-er voor de PO-scholen. Zij werkt op maandag en donderdag.

Corine
Valk

BPO-er

Meer info

E-mail:
cvalk@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558257

Corine werkt als BPO-er voor zowel de PO- als de VO-scholen. Zij werkt van maandag tot en met donderdag.

Tijdelijk personeel:

Mirjam
Vermeul

Psychologisch Medewerker

Meer info

Annelies
Zarate Diaz-de Bruin

HB-specialist

Meer info

E-mail:
azaratediaz-debruin@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905027

Annelies werkt als Hoogbegaafdheidsspecialist voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op maandag, dinsdag, donderdagochtend en op vrijdag.

Mariëlle
Geurts

SBO-specialist

Meer info

E-mail:
mgeurts@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905027

Mariëlle werkt als specialist voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op maandag, dinsdag en donderdag.