Passend Onderwijs Dordrecht logo

Team

Chantal
Goudswaard

BPO-er

Meer info

E-mail:
cgoudswaard@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558268

Chantal werkt als BPO-er voor de PO scholen. Zij werkt op maandag en dinsdag.

Corine
Valk

BPO-er

Meer info

E-mail:
cvalk@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558257

Corine werkt als BPO-er voor zowel de PO- als de VO-scholen. Zij werkt van maandag tot en met donderdag.

Gerda
Maaskant

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
gmaaskant@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905018

Gerda maakt als orthopedagoog deel uit van het Loket. Zij werkt op maandag, woensdag en donderdag.

Laura
Pisano

Management assistent

Meer info

E-mail:
lpisano@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905017

Laura werkt als management assistent voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op maandag-, dinsdag- en vrijdagmorgen.

Harriët
Hartog

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
hhartog@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905018

Harriët maakt als orthopedagoog deel uit van het Loket. Zij werkt op maandag t/m donderdag.

Joline
van Zoggel

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
jvanzoggel@swvdordrecht.nl

Tel:
078 8905026

Joline werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt van maandag t/m donderdag.

Karien
van den Houten

BPO-er

Meer info

E-mail:
kvandenhouten@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28661866

Karien werkt als BPO-er voor de PO-scholen. Zij werkt op maandag en donderdag.

Mariëtte
de Leeuw van Weenen

Management assistent

Meer info

E-mail:
mdeleeuw@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905017

Mariëtte werkt als management assistent voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt op dinsdag-, woensdag-, en donderdagochtend.

Mariëtte
Rop

BPO-er

Meer info

E-mail:
mrop@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558264

Mariëtte werkt als BPO-er voor de VO-scholen. Zij werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend.

Mick
Wildschut

Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
mwildschut@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905026

 

Mick werkt als orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband.

Nikkie
Laros

Psycholoog

Meer info

E-mail:
nlaros@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905017

Nikkie maakt als psycholoog deel uit van het Loket. Tevens werkt zij voor de VO scholen. Zij werkt van maandag t/m vrijdag.

Paula
Will

Junior Orthopedagoog

Meer info

E-mail:
pwill@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905026

Paula werkt als junior orthopedagoog voor het Samenwerkingsverband. Zij werkt van maandag t/m donderdag.

Ria
Slagmeulen

BPO-er

Meer info

E-mail:
rslagmeulen@swvdordrecht.nl

Mob:
06-28558266

Ria werkt als bpo-er voor de PO-scholen.

Wim
Kolthof

Beleidsmedewerker

Meer info

E-mail:
wkolthof@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905019

Wim werkt als beleidsmedewerker voor zowel het Primair als Voortgezet Onderwijs. Hij werkt van maandag t/m vrijdag.

Yvette
van Hoof

Directeur bestuurder

Meer info

E-mail:
yvanhoof@swvdordrecht.nl

Tel:
078-8905023

Yvette is werkzaam als directeur bestuurder voor het Samenwerkingsverband.
Zij werkt van maandag t/m vrijdag.