Directeur-bestuurder:
Allet Mudde
E-mail: amudde@swvdordrecht.nl
Tel: 06-86894318
Allet werkt van maandag tot en met vrijdag

Beleidsmedewerker:
Diane Kooij
E-mail: dkooij@swvdordrecht.nl
Tel: 06-52468277
Diane werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Administratie:
Nicole de Bruijn
E-mail: ndebruijn@swvdordrecht.nl
Tel: 078-8905017
Nicole werkt op woensdag en donderdag

Laura Pisano
E-mail: lpisano@swvdordrecht.nl
Tel: 078-8905017
Laura werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Gedragswetenschappers:
Joanneke Bijl
E-mail: jbijl@swvdordrecht.nl
Tel: 06-86894346
Joanneke werkt als gedragswetenschapper voor het PO en VO. Joanneke werkt op maandag (tot 14:45 uur), dinsdag, woensdagochtend (even weken), donderdag en vrijdag

Suzan Kraaijeveld
E-mail: skraaijeveld@swvdordrecht.nl
Tel: 06-48611247
Suzan werkt als gedragswetenschapper voor het PO en VO. Zij werkt op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Rianne Kleijn
E-mail: rkleijn@swvdordrecht.nl
Tel: 06-28787557
Rianne werkt als gedragswetenschapper voor het PO en VO. Zij werkt op maandag, dinsdag, donderdagochtend (tot 12 uur) en vrijdag

Daniella Verboom
E-mail: dverboom@swvdordrecht.nl
Tel: 06-48988464
Daniella werkt als gedragswetenschapper voor het PO en VO. Zij werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Mick Wildschut
E-mail: mwildschut@swvdordrecht.nl
Tel: 06-34380422
Mick werkt als gedragswetenschapper voor het PO. Hij werkt van maandag tot en met donderdag

Paula van Wijck-Will
E-mail: pwill@swvdordrecht.nl
Tel: 06-28975494
Paula werkt als gedragswetenschapper voor het PO. Zij werkt op maandag, woensdag en donderdag

Joline van Zoggel
E-mail: jvanzoggel@swvdordrecht.nl
Tel: 06-38228107
Joline werkt als gedragswetenschapper voor het PO en VO. Zij werkt van maandag tot en met donderdag

Gedragswetenschapper / Poortwachter ED:
Rachma Ahmed
E-mail: rahmed@swvdordrecht.nl
Tel: 06-59864330
Rachma werkt als loketmedeweker in het PO en als poortwachter ED. Zij werkt op maandag, woensdag en donderdag

Begeleiders Passend Onderwijs (PO):
Sylvia Brouwer von Gonzenbach
E-mail: sbrouwervongonzenbach@swvdordrecht.nl
Tel: 06-28558258
Sylvia werkt van maandag tot en met donderdag

Karien van den Houten
E-mail: kvandenhouten@swvdordrecht.nl
Tel: 06-28661866
Karien werkt op dinsdag en donderdag

Corine Valk
E-mail: cvalk@swvdordrecht.nl
Tel: 06-28558257
Corine is onderwijswetenschapper. Zij werkt op maandag, dinsdag en donderdag

Saskia Zippro
E-mail: szippro@swvdordrecht.nl
Tel: 06-86891478
Saskia werkt op maandag, donderdag en vrijdag

Psychologisch medewerker:
Mirjam Vermeul
E-mail: mvermeul@swvdordrecht.nl

HB-specialist:
Annelies de Bruin
E-mail: adebruin@swvdordrecht.nl
Tel: 06-59841672
Annelies werkt als hoogbegaafdheidsspecialist. Zij werkt op maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend

SBO-specialist:
Mariëlle Geurts
E-mail: mgeurts@swvdordrecht.nl
Tel: 06-86892680
Mariëlle werkt als op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag